Beykoz Tıkanıklık Açma ve Kaçak Tespit Hizmetleri

Beykoz Lavabo ve Tuvalet Tıkanıklık Açma

7/24 Acil Hizmet - 15 Dakikada Tıkanıklık Açma

Günün her saati başınıza gelmesi muhtemel gider tıkanıklığı problemi için 7/24 acil tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Lider Tespit optik kanal görüntülemeli teknolojik cihazlarla sizi tıkanıklık derdinden kurtarır.

Lider Tespit'in size sağladığı diğer bir avantaj ise tecrübemizden kaynaklanan güvenli çalışma şeklimiz ve hızımızdır. Teknolojik cihazlar ve özel robotlarla sadece 15 dakikada su tesisatınızı bozmadan, kırmadan ve dökmeden mutfak, lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklıklarını hızlıca açmaktayız. Tıkanıklık probleminize hemen son vermemiz için bizi arayın.

7/24 ULAŞIN
0532 674 03 67

Pimaş borular uzun ömürlü ve dayanıklı yapılara sahip olsalar da uzun vadede tıkanma problemi yaratmaktadır. Bu her türlü atık su tesisatında sıklıkla görülen bir problemdir. Bu problemi aşmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Eski yöntemleri kullanan ustalar fayansları kırıp tesisatı sökerek bu işlemi gerçekleştirmeyi uygun görür. Fakat bu durum ekstra tadilat masraflarının ve işçilik ücretlerinin oluşmasına sebep olur. Lider Tespit Beykoz tıkanıklık açma gibi kurumsal kuruluşlar ise son teknoloji cihazları kullanarak hiç bir tadilat masrafı doğurmadan lavabo ve gider tıkanıklık problemlerinin sorunsuz çözülmesini sağlar.

Alanında Uzman Kadro

Lider Tespit Beykoz tıkanıklık açma konusunda uzman kadrosu ile son teknoloji tıkanıklık açma robotlarını kullanarak hiç bir tesisatı sökmeden, hiç bir fayansı kırmadan gider tıkanıklık problemlerini çözmektedir. Yüksek basınç uygulaması ile çalışan bu yöntem sayesinde boru hattında gider noktasından kanalizasyona kadar bütün sistem temizlenmektedir.

Borular Neden Tıkanır?

Gider hatlarının tıkanmasına sebep olan birden fazla neden vardır;

  • Tuvaletlere atılan kağıt peçete ve ıslak mendiller.
  • Banyo giderlerine kaçan sabun artıkları.
  • Banyo giderlerinden boruların içine dolan saç ve kıl artıkları.
  • Mutfak giderlerine atılan yemek artıkları.
  • Mutfak giderlerine dökülen yağ artıkları.

Bu artıkların hepsi zamanla birikir ve pelte gibi bir kıvamla boru çeperlerine yapışır. Artık su ile çözünmesi zor bir hale gelir ve gelen her yeni bir artıkla beraber tıkanıklık giderek büyür.

Tıkanıklığı Kendim Açabilir miyim?

Tıkanıklığı evde kendinizin açması içinde iki metot vardır. Bu iki metottan birisi tel gibi fiziksel bir madde ile tıkanıklığın açılması için zorlanması, diğeri ise lavabo açıcı kimyasalların kullanılmasıdır. Fakat bu metotlar ilk başta işe yarar gibi görünse de tıkanıklıkta çok küçük delikler açarlar ve bu delikler kısa zamanda tekrar kapanır. Tıkanıklığın giderilmesi için borunun tamamen temizlenmesi gerekir.

Neden Uzman Yardımı Almalıyım?

Beykoz tıkanıklık açma olarak birçok avantajımız bulunmaktadır;

  • İşlemlerimiz 7 gün garantilidir.
  • İşlemlerimizde basınçlı su tekniği kullanılır.
  • Fayans kırma ya da tesisat sökme işi gibi ek maliyet oluşmaz.
  • Ek tadilat işleri çıkmaz.
  • Uzun süreli ve kalıcı çözüm sağlanır.

Beykoz Tıkanıklık Açma İletişim Bilgilerimiz

Beykoz’da gider açma fiyatlarımız için bize danışabilirsiniz.

Mutfak Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Lavabo Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Tuvalet Gideri Açma (Alaturka & Klozet)TEKLİF ALIN

Beykoz’da Kavacık, Çubuklu, Yeni Mahalle, İncirköy, Tokatköy, Gümüşsuyu, Çiğdem, Soğuksu, Göztepe, Rüzgarlıbahçe, Ortaçeşme, Acarlar, Çamlıbahçe, Merkez, Çiftlik, Yalıköy, Yavuz Selim, Çengeldere, Fatih, Kanlıca, Örnekköy mahallelerinde ve köylerinde hizmet vermekteyiz. Bu mahallelerde acil su tesisatçısı arıyorsanız, lavabo tıkanıklığı veya tuvalet tıkanıklığı açma servisine ihtiyaç duyuyorsanız Lider Tespit hizmetinizdedir.

Acil danışma hattımız için arayın: 0532 674 0367