Çekmeköy Tıkanıklık Açma ve Su Kaçağı Tespiti Servisi

Çekmeköy Tıkanıklık Açma Servisi

7/24 Acil Hizmet - 15 Dakikada Tıkanıklık Açma

Günün her saati başınıza gelmesi muhtemel gider tıkanıklığı problemi için 7/24 acil tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Lider Tespit optik kanal görüntülemeli teknolojik cihazlarla sizi tıkanıklık derdinden kurtarır.

Lider Tespit'in size sağladığı diğer bir avantaj ise tecrübemizden kaynaklanan güvenli çalışma şeklimiz ve hızımızdır. Teknolojik cihazlar ve özel robotlarla sadece 15 dakikada su tesisatınızı bozmadan, kırmadan ve dökmeden mutfak, lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklıklarını hızlıca açmaktayız. Tıkanıklık probleminize hemen son vermemiz için bizi arayın.

7/24 ULAŞIN
0532 674 03 67

Lavaboların tıkanması günümüz tesisatlarında sık görülen ve çözümü kolay olmayan sıkıntılardan birisidir. Bu sıkıntılar genellikle uzun süreli yavaş yavaş birikimlerle olur ve boru hattı tamamen temizlenmeden kesin çözüme ulaşmaz. Lavabo tıkanıklığından daha zorlusu ise tuvalet tıkanıklığıdır. Çekmeköy tıkanıklık açma olarak kurumsal yapımız ve uzman kadromuz ile her türlü giderlerin tıkanıklık problemlerini kalıcı olarak çözmekteyiz. Acil danışma hattımız için arayın: 0532 674 0367

Çekmeköy’ün Her Yerinde Gider Açma

Giderlerin tıkanmasının birçok farklı sebebi vardır. Kimisi tasarım hatası kimileri de kullanıcı hatası sebebiyle sık sık tıkanır. Fakat en nihayetinde günlük kullanımda bir süre sonra her tesisatta tıkanıklık meydana gelir.

Tıkanıklıkların genel sebepleri şu şekildedir;

  • Yağ atıklarının giderlere direkt dökülmesi.
  • Sabunlardan kalan atıkların giderlere dolması,
  • Giderlerin saç kılı gibi artıklarla dolması,
  • Mutfak lavabolarında yoğun şekilde yemek artıklarının atılması.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Gider tıkanıklıklarının giderilmesi için üç farklı metot vardır. İlk olarak bir tel yardımı ile tıkalı olan bölgeye baskı uygulayabilir, tıkanıklığın bir miktar açılmasını sağlayabilirsiniz. İkinci yöntem ise lavabo açmada kullanılan kimyasalların kullanılmasıdır. Bu iki yöntemde de tıkanıklık giderilse bile çözüm kalıcı olmaz. Üstelik giderlerin tam olarak neresinin tıkalı olduğu da önemlidir.

Eğer tıkanıklık gidere yakın bir noktada değilse bu iki yöntem çözüm olmayacaktır. Üçüncü metot ise kurumsal bir kuruluştan yardım almaktır. Çekmeköy tıkanıklık açma olarak giderleri açmak için basınçlı su sistemi ile çalışan tıkanıklık açma robotunu kullanmaktayız. Alanında uzman kadromuz tıkanıkların tamamen açılmasını sağlamaktadır. En kalıcı ve etkili yöntem budur.

Robot ile Tıkanıklık Giderilmesinin Faydaları

Lider Tespit Çekmeköy tıkanıklık açma olarak kullandığımız tıkanıklık açma robotunun birçok avantajı bulunmaktadır;

  • Tıkanıklık uzun süreli giderilir kısa sürede tekrar etmez.
  • Açılan borular için 15 gün garantimiz vardır, tekrarlaması halinde müdahale edilir.
  • Uygulama yapılan tesisatta mevcut bir problem yoksa herhangi bir tadilat masrafı oluşturulmaz.
  • Herhangi bir fayans sökme veya takma gibi işlemler yapılmaz.
  • Problem 15 dakika gibi kısa bir sürede çözülür.

Çekmeköy Mutfak & Lavabo & Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Mutfak Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Lavabo Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Tuvalet Gideri Açma (Alaturka & Klozet)TEKLİF ALIN

Çekmeköy’de Mehmet Akif, Hamidiye, Merkez, Mimar Sinan, Çamlık, Aydınlar, Sultançiftliği, Cumhuriyet, Nişantepe, Çatalmeşe, Güngören, Kirazlıdere, Taşdelen, Soğukpınar, Alemdağ, Ekşioğlu, Ömerli, Reşadiye, Koçullu, Sırapınar, Hüseyinli mahallelerinde acil su tesisatçısı ve lavabo, tuvalet, klozet tıkanıklık açma hizmetleri Lider Tespit garantisindedir.

Uzman kadromuz hiç bir müşterimizi mağdur etmeden, müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Her türlü soru ve önerileriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Acil danışman hattımız için hemen arayın: 0532 674 0367