Kadıköy Tıkanıklıkı Açma ve Su Kaçak Tespiti Servisi

Kadıköy Lavabo ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

7/24 Acil Hizmet - 15 Dakikada Tıkanıklık Açma

Günün her saati başınıza gelmesi muhtemel gider tıkanıklığı problemi için 7/24 acil tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Lider Tespit optik kanal görüntülemeli teknolojik cihazlarla sizi tıkanıklık derdinden kurtarır.

Lider Tespit'in size sağladığı diğer bir avantaj ise tecrübemizden kaynaklanan güvenli çalışma şeklimiz ve hızımızdır. Teknolojik cihazlar ve özel robotlarla sadece 15 dakikada su tesisatınızı bozmadan, kırmadan ve dökmeden mutfak, lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklıklarını hızlıca açmaktayız. Tıkanıklık probleminize hemen son vermemiz için bizi arayın.

7/24 ULAŞIN
0532 674 03 67

Lavabo ve banyo giderlerinin tıkanması uzun vadede sıklıkla karşılaşılan bir problemdir. Benzer bir problem tuvalet giderlerinde de görülebilir. Günümüzde apartmanlarda karmaşık pis su gideri tesisatları bir zaman sonra ister istemez tıkanır. Bu problemi çözmek için üç farklı metot kullanılabilmektedir. Bunlardan ilki fiziksel bir çubuk ya da tel yardımı ile tıkanık bölgeye müdahale etmektir. Fakat bu durumda tıkanıklık pimaş borunun ilerisinde ise bu işlemin pek bir faydası olmayacaktır.

Tıkanıklık giderilse bile boru yüzeyi tam olarak temizlenmediği için çözüm uzun süreli olmaz. İkinci bir metot ise lavabo açma özelliği olan kimyasalların kullanılmasıdır. Bu yöntem ise hem boru çeperine zarar verir. Hem de yine uzun süreli çözüm olmaz. Tıkanıklıkta ki en ufak açılmada kimyasal akar gider bu sebeple kısa sürede tıkanıklık tekrarlanır. En etkili çözüm tıkanıklık açma robotu kullanılarak yapılan işlemdir. Fakat bunun içinde uzman kişilerin işlem yapması gerekmektedir. Kadıköy tıkanıklık açma olarak uzman kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız ile en kısa sürede problemlerinizi çözmekteyiz.

Basınçlı Tıkanık Açmanın Faydaları

Basınçlı su kullanan tıkanıklık giderme robotunun birçok farklı faydası bulunmaktadır. Kadıköy tıkanıklık açma olarak uzun süredir başarı ile yürüttüğümüz operasyonlarımızda müşterimiz her zaman memnun kalmıştır.

Tıkanıklık açma robotunun faydaları;

 • Pimaş borunun tüm yüzeyleri baştan sona temizlenerek tıkanıklık uzun süre giderilir, kısa vadede tekrar etmez.
 • Boru ve tesisatta bir problem yoksa tamirat ve tadilat ücreti çıkarmaz.
 • Yapılan her işlem 7 gün garantilidir.
 • Basınçlı su kullandığı için çevreye faydalıdır.
 • En fazla 15 dakika gibi kısa bir sürede işlem halledilir.

Gider Tesisatı Neden Tıkanır?

Kadıköy tıkanıklık açma olarak bugüne kadar giderlerin tıkanmasında bir çok farklı nedenle karşılaştık.

Mutfak giderlerinde;

 • Katı yemek artıklarının parçaları birikerek tıkanıklık yapar.
 • Sıvı yağ artıkları donarak pelte halini alır ve tıkar.

Banyo Giderlerinde;

 • Katı sabunların parçaları gider içerisine dolar ve birikerek tıkanılık yaratır.
 • Saç ve kıl artıkları birikir ve tıkanıklık yapar.

Tuvalet Giderleri;

 • Tuvalet kağıdının çok kullanılması veya onun yerine peçete kullanılması gider yolunu tıkamaktadır.
 • Tuvalete / klozete düşürülen diş fırçası vs. gibi parçalar genellikle tıkanıklık yapar.

Kadıköy’de Tıkanıklık Açma Fiyatları ve Bölgelerimiz

Kadıköy’de tıkanıklık açma fiyatları için aşağıdaki tablomuza bakabilirsiniz. Hizmet bölgelerimiz Göztepe, Kozyatağı, Erenköy, Merdivenköy, Bostancı, 19 Mayıs, Sahrayıcedit, Acıbadem, Suadiye, Feneryolu, Caferağa, Caddebostan, Fenerbahçe, Hasanpaşa, Rasimpaşa, Eğitim, Dumlupınar, Fikirtepe, Osmanağa, Zühtüpaşa, Koşuyolu mahalleleridir.

Lider Tespit olarak adil bir fiyatlandırma prensibiyle, en kaliteli hizmeti size piyasanın altında fiyatlarla ulaştırmaya devam etmekten gurur duyuyoruz.

Mutfak Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Lavabo Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Tuvalet Gideri Açma (Alaturka & Klozet)TEKLİF ALIN

Kadıköy bölgesinde mutfak lavabosu, banyo lavabosu, klozet veya alaturka tuvalet gideriniz tıkandıysa hiç tereddüt etmeden sektörün öncüsü Lider Tespit’e ulaşabilirsiniz: 0532 674 0367