Maltepe Tıkanıklık Açma ve Kaçak Tespiti

Maltepe Mutfak, Lavabo ve Tuvalet Tıkanıklık Açma

7/24 Acil Hizmet - 15 Dakikada Tıkanıklık Açma

Günün her saati başınıza gelmesi muhtemel gider tıkanıklığı problemi için 7/24 acil tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Lider Tespit optik kanal görüntülemeli teknolojik cihazlarla sizi tıkanıklık derdinden kurtarır.

Lider Tespit'in size sağladığı diğer bir avantaj ise tecrübemizden kaynaklanan güvenli çalışma şeklimiz ve hızımızdır. Teknolojik cihazlar ve özel robotlarla sadece 15 dakikada su tesisatınızı bozmadan, kırmadan ve dökmeden mutfak, lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklıklarını hızlıca açmaktayız. Tıkanıklık probleminize hemen son vermemiz için bizi arayın.

7/24 ULAŞIN
0532 674 03 67

Lider Tespit Maltepe tıkanıklık açma olarak, hizmetlerimiz tıkalı tuvalet, klozet, banyo ve lavabo giderlerini açmaktır. Pimaşlara atılan peçete, kâğıt havlu, bez gibi ürünler zamanla dirsek kısımlarında birikir ve tıkanıklığa neden olur. Firmamız oluşan tıkanıkları en kısa sürede açmaktadır.

Maltepe Acil Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklıkları genelde lavobaya dökülen atık yağlar, atık yiyecekler, kabuklu yiyeceklerin zamanla birikmesi akışı engellemesi sonucu yaşanmaktadır. Bunların dışında pimaş kurulum esnasında atık madde kaçması, pimaş içlerinde çöküntülerin oluşması da lavaboların tıkanmasına neden olabilmektedir.

Akış sağlanamaz ve pis sular geri gelir. Bu tür problemlerde kullanılan kimyasallar tıkanıklığı kesin olarak gidermez. Tekrar başka problemler de eklenerek karşınıza çıkabilmektedir. Bu nedenle profosyenel destek alınmalıdır. Maltepe tıkanıklık açma olarak hizmetlerimizi büyük bir titizlikle sunmaktayız.

Lavabo, Klozet ve Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Tıkalı lavabo ve tuvaletleri açmak için bir takım yöntemler kullanılabilir.

Bu yöntemler;

  • Lavabo açıcı maddeler ve solüsyonları kullanarak açmak
  • Susta teli kullanarak tıkanıklığı açmak
  • Bir su tesisatçısını çağırmak

Lavabo Açıcı Kullanmak

Lavabo açıcılar, genelde marketlerde su ve toz formunda bulunmaktadır. Tıkanan lavabo, WC ve klozet giderlerini açmada kullanılan bir malzemedir. İki çeşidi vardır, doğal lavabo açıcılar ve kimyasal lavabo açıcılardır. Doğal tıkanıklık açıcılar genelde evde yapılır, fakat çoğu tıkanıklıkta yetersiz kalır. Doğal açıcılar, tuz, sirke ve karbonat ile yapılmaktadır. Kimyasal tıkanık açıcılar ise, kuvvetli çözücü kimyasallar içermektedir. İşlem esnasında solunması oldukça tehlikelidirler. Gerek doğal, gerek kimyasal açıcıların gücü sınırlıdır.

Susta Teli İle Açmak

Katı tıkanıklıkları açmakta kullanılmaktadır. Lavabo telleri ile giderlerdeki hafif tıkanıklar açılabilmektedir. Açıcı tel, tıkanan gidere sokulur yavaşça çevrilir. Her çevirmede kalıntılar kırılıp dökülür. Bir müddet sonra tıkalı giderdeki katı pislikler yavaş yavaş açılıp, dökülmektedir. Daha sonra ise su açılarak kalan pisliklerinde çözülüp atılması sağlanır. Tıkanıklık çok fazla büyümemiş ve kalıntılar sertleşmemiş ise ancak bu yöntem kullanılabilir.

Profesyonel Bir Tesisatçı Çağırmak

İnsanlar çoğu zaman masraf etmemek için bir tesisatçı çağırmayı düşünmezler. Bu hizmetin yüksek fiyatlara yapıldığını düşünürler. Problemin çözümü için kendileri arayış içine girerler. Maltepe tıkanıklık açma olarak müşteri bütçesini de düşünmekteyiz. Hizmetlerimizi uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Maltepe Tıkanıklık Açma Servisi Bölgelerimiz ve Fiyatlarımız

Zümrütevler, Fındıklı, Bağlarbaşı, Cevizli, Altayçeşme, Altıntepe, Küçükyalı Merkez, İdealtepe, Başıbüyük, Aydınevler, Esenkent, Çınar, Feyzullah, Girne, Gülsuyu, Gülensu, Yalı, Büyükbakkalköy mahallelerinde tıkanıklık açma hizmeti sunmaktayız. Fiyatlar için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz.

Mutfak Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Lavabo Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Tuvalet Gideri Açma (Alaturka & Klozet)TEKLİF ALIN

Tıkanıklık probleminizden en az 15 gün garanti ile geçici değil, kalıcı şekilde kurtulmak için hemen bizi arayın: 0532 674 0367