Pendik Tıkanıklık Açma Hizmeti ve Su Kaçak Tespiti

Pendik Lavabo ve Tuvalet Tıkanıklık Açma Servisi

7/24 Acil Hizmet - 15 Dakikada Tıkanıklık Açma

Günün her saati başınıza gelmesi muhtemel gider tıkanıklığı problemi için 7/24 acil tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Lider Tespit optik kanal görüntülemeli teknolojik cihazlarla sizi tıkanıklık derdinden kurtarır.

Lider Tespit'in size sağladığı diğer bir avantaj ise tecrübemizden kaynaklanan güvenli çalışma şeklimiz ve hızımızdır. Teknolojik cihazlar ve özel robotlarla sadece 15 dakikada su tesisatınızı bozmadan, kırmadan ve dökmeden mutfak, lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklıklarını hızlıca açmaktayız. Tıkanıklık probleminize hemen son vermemiz için bizi arayın.

7/24 ULAŞIN
0532 674 03 67

Giderlerin tıkanması çoğu zaman evde hayatı durdurabilmektedir. Mutfak lavabosunda, banyo giderinde ya da tuvalette tıkanıklık varsa evin gündelik işlerinin ilerlemesi mümkün değildir. Bu gibi durumlarda eski ustalar tesisatı sökerek işlem yapmaya kalkar.

Fakat günümüzde ilerleyen teknoloji ile beraber tıkanıklıkların giderilmesi de kolaylaşmıştır. Pendik tıkanıklık açma olarak tıkanıklık açan robot kullanmaktayız. Basınçlı suyu gider mekanizmasına bastırarak işlem yapan bu makine sayesinde kısa sürede problemleriniz çözülmektedir. Kurumsal yapımız ile sektörde dikkat çekmekte, müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Acil ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayıp teklif alabilirsiniz: 0532 674 0367

Giderlerin Tıkanma Nedenleri

Giderler genellikle kullanım hatalarından, nadiren de tesisat hatalarından dolayı tıkanır. Fakat uzun vadede içinden binlerce pislik geçmiş olan bir gider tesisatının tıkanması normaldir. Bunun birçok sebebi olabilir

 Bunlar;

 • Katı yemek atıklarının lavaboya dökülmesi.
 • Yağ atıklarının lavaboya dökülmesi.
 • Banyo sabun artıklarının gidere kaçması.
 • Saç ve kıl artıklarının giderde birikmesi.
 • Tuvalete / klozete çok fazla tuvalet kağıdı ya da kağıt peçete atılması.
 • Tuvalete / klozete kalem ya da diş fırçası gibi yabancı maddelerin düşürülmesi.

Giderlerin tıkanmasının genel sebepleri bunlardır.

Tıkanıklığı Nasıl Gideriyoruz?

Pendik tıkanıklık açma olarak kurumsal yapımız ve uzman kadromuz ile son teknoloji cihazları tıkanıklık giderme açısından kullanıyoruz. Kullandığımız tıkanıklık giderme robotu basınçlı su ile çalışmaktadır. Böylelikle giderin en başından kanalizasyona ulaşana kadar bütün hattın sorunsuz bir şekilde temizlenmesini sağlar.

Diğer tel ve kimyasal kullanılarak tıkanıklığın giderilmesi için uygulanan yöntemlerde hem pimaş boru çeperi tam olarak temizlenmez hem de tıkanıklık kısa sürede kendini tekrar eder. Böylelikle kısa aralıklarla sık sık aynı gider tıkanma sorunuyla karşılaşırsınız.

Lider Tespit’in Avantajları Nelerdir?

Lider Tespit Pendik tıkanıklık açma olarak kullandığımız yöntemin birçok avantajı bulunmaktadır.

 • İşlem kısa sürelidir, 15 dakikada sorununuz çözülür.
 • Sadece basınçlı su kullandığı için çevre dostudur.
 • Tesisatınıza herhangi bir zarar vermez.
 • Fayans sökme ya da duvar kırma gibi fazladan tadilat maliyeti oluşturmaz.
 • Kısa sürede tıkanıklık tekrar etmez, pimaş boru hattı tamamen temizlenir.
 • Yapılan işlemlerin 7 gün garantisi bulunmaktadır.

Pendikt’te Kavakpınar, Yenişehir, Kaynarca, Velibaba, Fevzi Çakmak, Kurtköy, Güzelyalı, Esenler, Çamçeşme, Orhangazi, Ahmet Yesevi, Dumlupınar, Sülüntepe, Fatih, Çınardere, Şeyhli, Çamlık, Doğu, Yeni, Güllü Bağlar, Batı, Esenyalı, Ertuğrul Gazi, Bahçelievler, Yayalar, Sapan Bağları, Harmandere, Yeşilbağlar, Orta, Sanayi, Ramazanoğlu, Göçbeyli, Kurna, Ballıca, Kurtdoğmuş, Emirli, mahallelerinde su tesisatçısı arıyor, tıkanıklık açma hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Lider Tespit bir telefon uzağınızda!

Pendik Gider Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Mutfak Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Lavabo Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Tuvalet Gideri Açma (Alaturka & Klozet)TEKLİF ALIN

Pendik’te ev ve işyerlerinizdeki tıkanıklık problemlerini çözmek için bir telefon uzağınızdayız. Ayrıca her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Hemen acil telefon hattımızdan bize ulaşın: 0532 674 0367