Sancaktepe Tıkanıklık Açma ve Su Kaçağı Tespiti Servisi

Sancaktepe Lavabo Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

7/24 Acil Hizmet - 15 Dakikada Tıkanıklık Açma

Günün her saati başınıza gelmesi muhtemel gider tıkanıklığı problemi için 7/24 acil tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Lider Tespit optik kanal görüntülemeli teknolojik cihazlarla sizi tıkanıklık derdinden kurtarır.

Lider Tespit'in size sağladığı diğer bir avantaj ise tecrübemizden kaynaklanan güvenli çalışma şeklimiz ve hızımızdır. Teknolojik cihazlar ve özel robotlarla sadece 15 dakikada su tesisatınızı bozmadan, kırmadan ve dökmeden mutfak, lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklıklarını hızlıca açmaktayız. Tıkanıklık probleminize hemen son vermemiz için bizi arayın.

7/24 ULAŞIN
0532 674 03 67

Ev ve iş yerlerinin sık karşılaştığı problemlerden birisi pis su gider tesisatlarının tıkanması problemidir. Bu problemlerde tıkanıklığın yerinin tespit edilmesi ve uygun ekipmanlar ile en az hasar yaratılarak problemin çözümlenmesi uzmanlık gerektirir. Doğru ekipmanı bulunmayan ve usta adı altında iş yapan kişiler, onaracağı sistemden daha çok zarara sebep olmaktadır. Lider Tespit Sancaktepe Tıkanıklık Açma olarak en az işlem ile bütün tıkanıklık problemlerini sorunsuz ve kesin olarak gidermekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren hizmet anlayışımız ile uzman kadromuz emrinizdedir.

Neden Tıkanıyor?

Pis su tesisatlarının tıkanmasına sebep olan birçok farklı etken bulunmaktadır. Mutfak giderlerine atılan atık yağlar ve atık gıda maddeleri, banyo giderlerine atılan sabunlar ve dökülen saç artıkları pimaş boruları tıkamaktadır. Birçok kişi bu tıkanıkları tel vs. gibi malzemeler ile veya lavabo açıcı kimyasallar ile açmaya çalışmaktadır. Fakat bu işlemler bir kaç gün işe yaramış gibi görünse de kısa sürede tıkanıklık kendini tekrar eder. Tıkanıklıkların kesin bir çözümle giderilmesi için Sancaktepe tıkanıklık açma servisi olarak son teknolojik yöntemler kullanmaktayız. Uzman kadromuz bu cihazların kullanımı için yeterli yetkinliklere de sahiptir.

Nasıl Bir Yöntem Kullanıyoruz?

Sancaktepe’de lavabo, tuvalet ve klozet tıkanıklığınızı açmada teknolojik cihazlardan ve gelişmelerden sonuna kadar faydalanmaktayız. Tesisatlarda ki tıkanıklıkların giderilmesi için yüksek basınç uygulayabilen tıkanıklık açma robotu kullanılmaktadır. Bu yöntem ile tam olarak tıkanıklıkların noktası tespit edilebilmekte, boru hattı tamamı ile açılabilmektedir. Tesisatta veya fayanslarda herhangi bir sökme takma veya kırım döküm işlemi yapılmaması da bu işin en büyük avantajıdır.

Avantajları Neler?

Tıkanıklık açma robotunun kullanılmasının birçok farklı avantajı bulunmaktadır;

  • Tıkanıklık tekrar etmez.
  • Tıkanıklık açıldıktan sonra firmamız 7 gün garanti vermektedir.
  • Tıkanıklığı tespit etmek veya açmak için herhangi bir sökme takma veya kırıp dökme işlemine gerek duyulmaz.
  • Yüksek basınç uygulanarak boru hattındaki tüm tıkanıklık ve pislikler giderilir.
  • 15 dakika gibi kısa bir sürede işlem halledilir.
  • Ekstra maliyetlere sebep olmaz.

Sancaktepe Gider Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Mutfak Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Lavabo Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Tuvalet Gideri Açma (Alaturka & Klozet)TEKLİF ALIN

Sancaktepe’de Osmangazi, Abdurrahmangazi, Fatih, Atatürk, Meclis, Emek, İnönü, Veysel Karani, Yunus Emre, Sarıgazi, Yenidoğan, Akpınar, Safa, Kemal Türkler, Eyüp Sultan, Merve, Mevlana, Hilal, Paşaköy mahallelerinde acil su tesisatçısı veya tıkanıklık açma servisi arıyorsanız Lider Tespit 7/24 sizler için hizmetinizde.

Firmamız uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman hızlı bir şekilde olay yerine gelir. Lavabo tıkanıklığı veya tuvalet tıkanıklığı gidermek için her türlü soru ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Acil danışma hattımız için arayın: 0532 674 0367