Üsküdar Tıkanıklık Açma ve Kaçak Tespiti Servisi

Üsküdar Tıkanıklık Açma

7/24 Acil Hizmet - 15 Dakikada Tıkanıklık Açma

Günün her saati başınıza gelmesi muhtemel gider tıkanıklığı problemi için 7/24 acil tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Lider Tespit optik kanal görüntülemeli teknolojik cihazlarla sizi tıkanıklık derdinden kurtarır.

Lider Tespit'in size sağladığı diğer bir avantaj ise tecrübemizden kaynaklanan güvenli çalışma şeklimiz ve hızımızdır. Teknolojik cihazlar ve özel robotlarla sadece 15 dakikada su tesisatınızı bozmadan, kırmadan ve dökmeden mutfak, lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklıklarını hızlıca açmaktayız. Tıkanıklık probleminize hemen son vermemiz için bizi arayın.

7/24 ULAŞIN
0532 674 03 67

Yaşam alanlarında bulunan farklı tesisatlarda zaman zaman tıkanmalar meydana gelmektedir. Tıkanıklık meydana gelen noktanın açılması için öncelikle tıkanıklık yaratan unsurun ve tıkanma noktasının tespit edilmesi gerekmektedir.

Üsküdar Tıkanıklık Açma hizmetlerimizde kullandığımız yüksek teknoloji tesisat içi görüntüleme ve duvar içi gider noktalarını dinleme cihazlarımızla kısa sürede tıkanma noktalarını ve tıkanma sebebini tespit ederek müdahale ediyoruz. Tıkanıklık oluşan noktaların hiç birinde kırma ve yıkım yapmadan tıkanıklıkları gideriyoruz. Acil su tesisat hizmeti için arayın: 0532 674 0367

Tıkanıklık Neden Olur?

Kanalizasyon ve pis su gider tesisatlarında yaşanan tıkanıklıkların birçok sebebi olabilir. Lider Tespit Üsküdar Tıkanıklık Açma olarak sıkça karşılaştığımız tıkanıklık sebeplerinden bazıları şöyledir;

  • Katı cisimlerin giderlerde takılması
  • Temizlik bezi ve peçete rulolarının giderlere kaçması
  • Lavabolarda yemek ve yağ atıklarının kalması
  • Giderlere oyuncak vb. malzemelerin düşmesi
  • Gider borularında hasar olması

Bunlara benzeyen birçok sebeple tesisatlar da tıkanmalar meydana gelebilmektedir. Profesyonel tıkanıklık tespit etme ve açma ekiplerimiz bu tür durumlarda teknolojik aletlere kullanarak meydana gelen tıkanıklığı kısa sürede açmaktadır.

Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Gider sistemlerinde çeşitli sebeplerle meydana gelen tıkanmalarda Üsküdar Tıkanıklık Açma ekibimiz en hızlı şekilde tıkanıklık yaşanan yere ulaşarak öncelikle tuvaletin ve lavabonun giderindeki tıkanıklığın sebeplerini araştırmaktadır. Tıkanma oluşan noktaya salınan görüntüleme cihazları sayesinde tıkanmaya sebep olan nesne ve tıkandığı nokta belirlenerek gereken müdahale yapılmaktadır.

Tıkanıklık açma hizmetlerimizde önceliğimiz tesisat etrafında kırma veya tadilat gerektirmeyecek şekilde tıkanmayı gidermektir. Ancak tesisat borularında hasar olması durumunda zorunlu olarak kırma yapılacak ise bunu doğru noktayı tespit ederek en küçük çalışma alanı oluşturarak tıkanıklığı açıyoruz.

Tıkanıklıklarda En Sık Yapılan Hatalar

Tesisatlar da meydana gelen tıkanmalarda uygulanmaya çalışılan tıkanıklık açma yöntemleri çoğu zaman sorunların daha da büyümesine sebep olmaktadır. Tıkanıklık meydana geldiğinde tıkanıklığı açmak için en sık yapılan hatalar zaten tıkanık olan noktaya su dökmek ve sert cisimlerin gider sistemine sokulmasıdır. Tıkalı bir tesisata su dökmek sistemde bulunan ve ilerleyemeyen atıkların geri gelmesine sebep olmaktadır. Tesisatı açmak için kullanılan sert cisimler ise boruların delinmesine, çatlamasına veya bağlantı noktalarından ayrılmasına yol açarak sorunları büyütmektedir.

Üsküdar Tıkanıklık Açma Fiyatları ve Bölgelerimiz

Üsküdar bölgesinde lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet ve klozet gider açma servisimizin fiyatlarına ulaşmak için bizi arayın. Logar tıkanıklığı ve kanalizasyon tıkanıklığında da İSKİ’nin müdahale etmediği durumlarda Lider Tespit olarak hızlıca olay yerine gelmekteyiz.

Mutfak Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Lavabo Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Tuvalet Gideri Açma (Alaturka & Klozet)TEKLİF ALIN

Üsküdar’da lavabo, tuvalet – klozet ve kanalizasyon tıkanıklık açma servisimizin faaliyet gösterdiği bölgeler Cumhuriyet, Ünalan, Yavuztürk, Bulgurlu, Acıbadem, Bahçelievler, Valide-İ Atik, Ferah, Mehmet Akif Ersoy, Kısıklı, Küçüksu, Barbaros, Küplüce, İcadiye, Burhaniye, Altunizade, Çengelköy, Muratreis, Selami Ali, Güzeltepe, Mimar Sinan, Zeynep Kamil, Sultantepe, Küçük Çamlıca, Kirazlıtepe, Salacak, Ahmediye, Selimiye, Aziz Mahmut Hüdayi, Beylerbeyi, Kuzguncuk, Kuleli, Kandilli mahalleleridir.

Hemen acil danışma hattımızı arayabilirsiniz: 0532 674 0367