Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik Su Kaçağı Tespiti işlemi yapılmadan önce dairenin su tesisat vanası saatten kapatılıp test pompası tesisata bağlanır. Sıcak su tesisatı ve soğuk su tesisatı kontrol edilir. Her hangi bir kaçak varsa sıcak yada soğuk su hattındaysa tespit edilir ve ona göre işlem başlar. Termal kamera ve dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının yeri dinlenerek ve kamerayla bakılarak Pendik su kaçağının yeri tespit edilir. Pendik su kaçağı bulmada su kaçağını aradığınız makinalarda çok önemlidir her makina su kaçağını bulamaya bilir ve yanılta bilir biz firmamız trotec ld6000 marka dinleme cihazı, Testo 875 – 1i marka termal kameralar ile su kaçağının yerini tespit etmekteyiz ve bu su kaçaklarını bulmada deneyimli uzman ustalarımızda en az makinalar kadar su kaçağını bulmakta deneyimli ve başarılıdırlar sizinde evinizde su kaçağı var ise Lider Tespit Tesisat firmamızdan pendik su kaçağı tespiti için bizleri arayabilirsiniz.

Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik su kaçağı tamirini yapmadan önce su tesisat ustaları su kaçağının yerini bulmak için tahmini yollarla pendik su kaçağının yerini ararlardı tahmini olarak su kaçağı olabilecek yerleri kırarlardı ve evin içini darmadağın olurdu ve masraflar büyürdü biz firmamız alman teknolojisi olan termal kamera ve trotec marka dinleme cihazıyla hiç bir yer lırmadan dökmeden pendik su kaçağı tespitini nokta olarak belirler ve pendik su kaçağı tamirinide en uygun fiyatlarla sizlere teklif sunarlar tesisatnızın kalbini dinleyerek su kaçağının yerini kırmadan dökmeden buluyoruz. Su kaçağının olduğu bölgeyi 1 yada 2 fanyas kırarak pendik su kaçağı tamirini yapıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Pendik su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra tespit edilen bölgede bir fayans veya iki fayans kırılarak patlamış boru kesilip yerine tekrar bir sağlam boru kaynatılır ve kartal su kaçağı tamiri bitmiş olur. Pendik su kaçağı tespitini yaparken mutlaka termal kamerası olan ve dinleme cihazı olan bir firmadan destek alın aksi takdirde masraflarınız büyür ve içinden çıkılamaz boyutlara ulaşır sizinde dairenizde, İş yerinizde bir su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Bulunduğumuz ilçesinde oturan ve su kaçağı problemi bulunan kişiler en önemli yazımızda yer almaktadır. Tesisatlarınızdaki sorunların çözümü adına bu kriterlerin konusunda profosyonel hizmet veren firmalara dair detaylar, sızıntı ve kaçakları bulma ile ilgili bilgiler yazımızın devamında bulunmaktadır. Neticesinde iyilikten maraz doğar sözünü bir kenara bırakarak bütün müşteri protföyümüze en iyi hizmetleri en uygun fiyatlara verebilmeyi amaçlamaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir