Ümraniye Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

7/24 Acil Hizmet - 15 Dakikada Tıkanıklık Açma

Günün her saati başınıza gelmesi muhtemel gider tıkanıklığı problemi için 7/24 acil tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Lider Tespit optik kanal görüntülemeli teknolojik cihazlarla sizi tıkanıklık derdinden kurtarır.

Lider Tespit'in size sağladığı diğer bir avantaj ise tecrübemizden kaynaklanan güvenli çalışma şeklimiz ve hızımızdır. Teknolojik cihazlar ve özel robotlarla sadece 15 dakikada su tesisatınızı bozmadan, kırmadan ve dökmeden mutfak, lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklıklarını hızlıca açmaktayız. Tıkanıklık probleminize hemen son vermemiz için bizi arayın.

7/24 ULAŞIN
0532 674 03 67

Mutfak veya banyo lavabonuzun gideri mi tıkandı? Yavaş yavaş boşalma veya komple tıkanıklık fark etmeksizin lavabo tıkanıklıkları acil çözülmesi gereken sorunlardır. Lavabonuzda, tuvaletinizde veya hatta ana hatlarınızda bir tıkanıklık olup olmadığına bakılmaksızın, Lider Tespit 7/24 garantili tıkanıklık açma hizmeti ile hızlı ve güvenilir tesisatçınızdır. Lavabo tıkanıklığı açma hizmetimizde o kadar eminiz ki, evinize ilk ziyaretimizde tıkalı pimaş borularınızı 30 dakikada açabileceğimizi garanti ediyoruz.

İstanbul’un bütün ilçelerinde müşterilerine 24/7 acil tıkanıklık açılması için aynı gün hizmet ve uygun fiyat avantajı sunuyoruz. Cumartesi ve pazar günleri acil durumlarda en zorlu tıkanıklıkları bile temizlemekteyiz.

  • Yavaş boşalan tıkalı banyo, mutfak lavabosu, bulaşık makinesi, küvet ve
  • Zemin damlatmaları
  • Mutfak lavabosundaki kirli atığın temizlenmesi.
  • Katılaşmış yağ ile tıkanmış mutfak giderlerinin açılması
  • Yağ, saç, yiyecek veya diğer atıklar nedeniyle tıkanmış kanalizasyonların açılması

Hepsi Lider Tespit kalitesi ve garantisi ile hızlıca çözülmekte, evinizin fayansları kırılmadan dökülmeden tıkanıklık probleminiz son bulmaktadır.

Özel Robotlar İle Lavabo Tıkanıklığı Açma

Zamanla, lavabonuzun boruları kir ve yağ tarafından tıkanmış olabilir, enkaz ve çamur tıkanıklığı drenaj borularının yavaş boşalmasına sebep olur. Kullandığımız yüksek basınçlı özel robotlar ile ne kadar zor durumda olursa olsun, tıkanıklıkları güvenli bir şekilde açmaktayız.

Yüksek basınçlı cihazlar yardımıyla borularınız geleneksel yöntemlerin genellikle çözemeyeceği atık ve yağdan temizlenecektir. En zor tıkanıklıklar ve inatçı birikintiler bile, Lider Tespit hizmetlerinin kullandığı kaliteli makinalara ve uzman personele karşı bir şansa sahip değildir.