Gebze Su Kaçağı Tespiti

Gebze Su Kaçağı Tespiti atık su kaçağı tespitinden daha kolaylır çünkü temiz suda basınç olduğu için ayrıca test pompası ile basıncı artırıp aküstik dinleme cihazı ile noktasal olarak bulabiliyoruz. Gebze pis su kaçağı diğer bir adı ise atık su dediğimiz su kaçaklarıdır temiz su kaçaklarına nazaran tespiti daha zordur çünkü pimaş borularının içinde bir kaçak olmayabilir fayans aralarında derz boşluklarında dolayı su kaçağı olabilir bu kaçaklarada atık Gebze su kaçağı diye adlandırabiliyoruz ilk işlem olarak pimaş içi görüntüleme kameralarımızla pimaş içine kamerayı salıp gözetleme yolu ile tespitini yapıyoruz.

Gebze Su Kaçağı Tespiti

Gebze su kaçağı tespiti üçe ayrılır temiz su kaçağı tespiti pis su kaçağı tespiti ve klorifer tesisat kaçağı ve diyer adı kombi tesisat kaçağı olarak temiz Gebze su kaçağında ise profesyonel hassas dinleme cihazalar ile buluyoruz. Pis su kaçaklarında gözlem kameraları kullanıyoruz klorifer kaçaklarında ise yüksek çözünürlük termal kamera kullanıyoruz. Su tesisatında klorifer tesisatında atık su tesisatında Gebze su kaçağı ve su sızıntılarını kırmadan dökmeden kırarak kaçak aramak yerine profesyonel cihazlarla su kaçağını çok rahat bir şekilde bulup yalnız su kaçağının olduğu yeri kırıp tespit ve tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Su Tesisatı Kaçak Bulma Gebze de bildiğiniz üzere önceleri evinizin tesisatında bir kaçak olduğunda eyvah evim kırılacak dökülecek inşaat haline dönecek diye düşünürdünüz şimdi artık bunları sizin yerinize düşünen bir firmanız var su kaçağı bulma ve tesisatınızı en az hasar ile onarma konusunda uzmanlaşmış firmamız siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Su Kaçağı Tespiti

Gebze Su Tesisatı Kaçak Bulma konusunda illa ki kafanıza bir kaç soru vardır. Su kaçağı tespitini nasıl yapıyorsunuz? Bu cihazlar kesin olarak su kaçağını bulur mu? Bu cihazlar nasıl çalışır ? Su kaçağını bulduktan sonra tamirini yapıyor musunuz? Su Kaçağı Gebze öncelikle son teknolojik cihaz olan termal kamera ve akustik ses dinleme cihazı ne işe yarar biraz bahsedelim ki sizlerde nasıl su kaçağını bulduğumuzu bilirsiniz. Akustik ses dinleme cihazı dediğimiz dinleme cihazımız şöyle ki boru da bir patlak olduğu zaman çıkardığı bir ses vardır bunu kulakla duymamız mümkün değildir.

Çünkü fayans yada parkenin altından geçmektedir borular. Bu cihazımız da kulakla duyamadığımız ses dalgalarının frekansını yükselterek kulaklık vasıtası ile bizim duymamıza olanak sağlar ve bu sayede su kaçağını tespit etmiş oluruz. Termal kamera ise isminden de anlaşıldığı üzere ısıya duyarlı bir cihazdır sıcak su borusunda olan kaçakları ısı vasıtasıyla yani su kaçağının olduğu yerde yoğunluk yaparak bulmamızı sağlamaktadır. Bu şekilde su kaçaklarını bulmaktayız.

Lider Tespit

Su Kaçağı Bulma Gebze kesin olarak su kaçağı bulunur mu? sorusuna ise şu şekilde söylemeliyim ki 100 de 1 lik bir ihtimal bulamama ihtimalimiz bulunmaktadır. Bunlara etken ise borular 60-70 cm alttan gidiyor veya fayans üstüne eski parke onun üstüne yeni parke yani 3 kat olan yerlerde bulmamız biraz sıkıntı olabilmektedir. Kırmadan Su Kaçağı Bulma Gebze arızayı bulduktan sonra onarımını kendimiz yapmaktayız ki dairede başka bir kaçak olup olmadığından emin olalım. Yakınınız tesisatçı hatta kendiniz dahi tesisatçı olsanız biz lider tesisat olarak arızayı tespit ettikten sonra onarımını kendimiz yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz uzman kadromuz ile her an hizmetinizdeyiz. Sizlerde bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir