7/24 Lavabo ve WC Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Önemli Duyuru!: Bazı müşterilerimizden aldığımız duyumlara göre tıkanıklık açma şirketi olduğunu iddia edenlerden bazıları, tıkanıklığı açmaya kendileri gelmeyip başka hizmet sağlayıcılarını yönlendirmektelerdir. Yapılan iş komisyonculuk olarak nitelendirilse de, fiyatı yükseltmesinin yanı sıra söz konusu durumda etik olmadığı kanaatindeyiz. Lider Tespit olarak bu sektörde uzun süredir hizmet verdiğimizi, işlerin bizzat tarafımızdan ve bizim garantimiz altında yapıldığını bildiririz.

Lider Tespit Tıkanıklık Açma Hizmetleri olarak tıkalı tuvalet, klozet, banyo ve lavabo giderlerinizi açmak için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Bilginiz dahilinde ya da farkında olmadan pimaşlara atılan peçete, kağıt havlu, bez, bez parçası zamanla dirsek kısımlarında birikerek tıkanıklıklara sebebiyet vermektedir. Bu tıkanıklıkları son teknoloji ürünü özel robotlar ve 17 yılın üzerindeki tecrübemiz ile kırmadan dökmeden açabiliyoruz. Tıkanıklık sorunu bir hayli can sıkıcı neticeler doğurabilmekte ve gerekli tedbir ve önlemler alınmadığı takdirde içinden çıkılamayacak duruma gelebilmektedir. Neyse ki teknolojinin gelişmesi ile birlikte tıkanıklık açma problemlerinin kolaylıkla üstesinden gelebilmekteyiz.

Lavabo Tıkanıklık Açma – 15 Gün Garanti

Lavabo tıkanıklıkları başta atık yağların, atık yiyeceklerin, yemek artığı, kabuklu gıdaların kabuklarının lavabolara dökülmesi vs.) kullanılmasından ve pimaş hatlarında meydana gelen sorunlar, pimaş içlerinde çöküntülerin oluşması, pimaş kurulum sırasında atık madde veya cisimlerin kalması yüzünden oluşabilmektedir. Bu gibi nedenler yüzünden lavabolar tıkanır ve pis sular geri teperek bizlere büyük bir problem olarak geri döner.

Lavabo açma işlemlerinde kullandığınız kimyasal maddeler (özellikle ev tipi olanları) ve bunun dışındaki çoğu madde lavabolarımızda oluşan tıkanıklığı kesin olarak gidermez. Bu yüzden ileriki zamanlarda basit olarak giderilmeyecek tıkanıklıklar tekrardan kendini göstererek aynı sorunları yaratacaktır. Bu gibi lavabo tıkanıklıklarında kesinlikle kurumsal firmalardan destek alınız.

Ev tipi lavabo açıcıların haricinde başka bir problem daha mevcuttur. Bazı kurumsal olmayan ve işini ciddiyetle yapmayan firmalar malesef tıkalı boruların içine tıkanıklığı orta vadede pelte haline getiren daha ağır lavabo açıcı kimyasallar kullanmaktadırlar. Bu gibi maddeler o an için pimaş boruların içini açmakta, fakat bir kaç gün sonra problem tekrarlamaktadır.

Lider Tespit olarak sadece ve sadece hafif tıkanıklıklarda bu gibi çözümleri tercih etmeniz gerektiğini hatırlatırız. Kronikleşmeye başlamış tıkanıklıkların açılmasında mekanik işlemlere muhakkak ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tür işlemler komplike özel tıkanıklık açma robotu ile ile gerçekleştirilebilecek yüksek basınç isteyen çalışmalardır.

Lider Tespit

Alanında uzmanlaşan personel lavabo, banyo ve WC tıkanıklığınızı teknolojik cihazlar yardımı ile açmaktadır. Bu teknolojik cihazlar sayesinde tıkalı olan bir lavabo, pimaş özenle açılır ve sizlere sorun yaratacak her türlü etken ortadan kaldırılmış olur. Personelimizin tıkanıklığı açma işlemlerinde kullandığı teknolojik aletler kamera görüntüleme cihazları ve çelik helezonlu tıkanıklık açma robotlardır. Ne olursa olsun her daim en iyi hizmeti vermiş sektörün öncü firmalarından olarak bizimle iletişime geçmenizi öneririz. İstanbul’un bütün ilçelerine ve Gebze – Kocaeli bölgesine hizmet veriyor ve her zaman sizlerin memnuniyetini koruduğumuz için gurur duyuyoruz.

İstanbul’da 7/24 acil tıkanıklık açma servisimizin öncelikli olarak hizmet verdiği bölgeler Pendik, Maltepe, Kartal, Kadıköy, Ataşehir, Ümraniye, Sancaktepe, Beşiktaş, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyli, Tuzla, Üsküdar ilçeleridir. Çoğunlukla yarım saat içerisinde gelerek tıkanıklığı 15 dakika ile yarım saat arasında açmaktayız.

En zorlu tıkanıklıkları dahi 15 – 30 dakika gibi kısa bir sürede gidermemizin ötesinde açtığımız her tıkanıklık için 15 gün garanti vermekteyiz. Önceki çalışmalardan kaynaklanan sorunlarınızın bir daha başınıza gelmemesi adına en titiz çalışmayı göstermeye her zaman dikkat etmekteyiz.

Lavabo & Klozet – Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkalı lavabo ve tuvaletleri açmak için kullanılan yöntemler aşağıdaki gibidir:

  1. Lavabo açıcı maddeler ve solüsyonları kullanmak
  2. Lavabo açmak için kullanılan susta teli kullanmak
  3. Profesyonel cihazlarla beraber bir su tesisatçısı çağırmak

1. Lavabo Açıcı İle Açmak

Lavabo açıcılar, marketlerde satılan, su ve toz formunda bulunan, tıkanan lavabo, WC ve klozet giderlerini açmada kullanılan malzemelerdir. Doğal lavabo açıcılar ve kimyasal lavabo açıcılar olarak ikiye ayrılırlar. Doğal tıkanıklık açıcılar genelde evde yapılırlar ve çoğu tıkanıklıkta yetersiz kalırlar. Genellikle tuz, sirke ve karbonat ile yapılırlar.

Kimyasal tıkanık açıcılar kuvvetli çözücü kimyasallar içerir ve solunması oldukça tehlikelidirler. Doğal veya kimyasal, bu tür açıcı maddelerin tıkanıklığı açma kapasiteleri oldukça sınırlıdır çünkü gideri tıkayan malzemelerin cinsine, yoğunluğuna göre lavabo açıcıların etkinliği azalmaktadır.

2. Tıkanıklık Açıcı Susta Teli İle Açmak

Katı tıkanıklıkları açmakta kullanılan lavabo telleri ile giderler daha kolay açılabilir. Tıkanıklık açıcı teli tıkanan gidere sokup çevirdiğiniz takdirde tıkalı giderdeki katı pislikler yavaş yavaş açılacak ve dökülecektir. Daha sonra suyu açtığınızda ise dökülen pislikler suyla beraber yavaş yavaş akacaktır. Tıkanıklık hacmen çok fazla büyümemiş ve kalıntılar sertleşmemişse bu yöntem kullanılabilir.

3. Lavabo & WC Tıkanıklıklarını Profesyonel Olarak Açan Bir Tesisatçı Çağırmak

İnsanlar çoğu zaman fiyatından ötürü tıkanıklığı açmak için bir tesisatçı çağırmayı düşünmezler. Bu hizmetin yüksek fiyata yapıldığını düşünerek kendileri çözüm ararlar ve genellikle yukarıdaki iki yöntemi denerler. Fakat kimi zaman bu tıkanıklıklar yıllar boyunca bilinçsiz kullanımın bir sonucu olarak gelişirler ve bu tarz basit yöntemlerle giderilemeyebilirler. Kimi zaman ise açmak 5 – 6 saatinizi alır.

Üstüne üstlük, lavabo, banyo, tuvalet gibi mekanlar evimizde sürekli kullandığımız yerlerden olduğu için 1 saat dahi tıkalı kalmaları evdeki hayatı alt üst eder. Bu yüzden bu tür tıkanıklıkların açılması acil bir ihtiyaçtır.

Basit ve kolay tıkanıklıklarda 1. ve 2. yöntemi deneyerek sonuç alabilirsiniz. Fakat ileriki boyutlarda ise bir tıkanıklık açma robotuna ihtiyacınız olacaktır.

Bu tür zorlu tıkanıklıklarda hızlı hizmet veren, profesyonel bir tıkanıklık açma servisi çağırarak 15 – 30 dakikada tıkalı gideri doğru teknikle açmalarını beklemek en uygun tercih olacaktır.

Gider Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Mutfak Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Lavabo Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Tuvalet Gideri Açma (Alaturka & Klozet)TEKLİF ALIN

Lavabo, banyo ve tuvaletlerde tıkanıklık açma fiyatları bölgeye ve tıkanıklığın durumuna bağlı olarak 100 ile 200 TL arasında değişmektedir. Bu anlamda Lider Tespit sektörde en uygun fiyatları sunmakta sizleri mümkün mertebe en düşük maliyetle tıkanıklık sorunlarınızdan kurtarmayı hedeflemektedir. Tüm işlemler 100% memnuniyet garantisi kapsamında gerçekleştirilir ve en az 15 gün garantilidir.

Ayrıca diğer firmalardan farklı olarak kullanımdan kaynaklı sorunları tespit edip sizleri bilgilendirmekte, aynı sorunu bir daha yaşamanızı önlemenizi sağlamaktayız. Hemen bizi arayabilir, tıkanıklık probleminize geçici değil, kalıcı olarak veda edebilirsiniz.