Klozet Tıkanıklığı Açma ve Kaçak Tespiti

Tuvalet ve Klozet Tıkanıklığı Açma Hizmeti

7/24 Acil Hizmet - 15 Dakikada Tıkanıklık Açma

Günün her saati başınıza gelmesi muhtemel gider tıkanıklığı problemi için 7/24 acil tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Lider Tespit optik kanal görüntülemeli teknolojik cihazlarla sizi tıkanıklık derdinden kurtarır.

Lider Tespit'in size sağladığı diğer bir avantaj ise tecrübemizden kaynaklanan güvenli çalışma şeklimiz ve hızımızdır. Teknolojik cihazlar ve özel robotlarla sadece 15 dakikada su tesisatınızı bozmadan, kırmadan ve dökmeden mutfak, lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklıklarını hızlıca açmaktayız. Tıkanıklık probleminize hemen son vermemiz için bizi arayın.

7/24 ULAŞIN
0532 674 03 67

Sinir bozucu bir tıkanıklık sizi strese sokuyor mu? İstanbul’un bütün ilçelerinde hızlı ve dakik tıkanmış tuvalet açma servisi için, 17 yılın üzerindeki tecrübesiyle Lider Tespit’e güvenin. Hizmetimize ulaşmak ve müsait olduğunuz saati planlamak için bugün (0532) 674 03 67 telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Üstelik internet sitemize özel bütün tıkanıklık açma ve kaçak tespiti hizmetlerinde %30 indirimden yararlanın.

Gördüğümüz en yaygın sıhhi tesisat sorunlarından biri tıkanmış tuvaletler. Lider Tespit olarak biz gerek alaturka gerek alafranga tuvaletinizi 30 dakikadan daha kısa bir sürede kullanıma hazır hale getiriyor, tertemiz bir şekilde bıraktığımızdan emin olmak için detaylı bir temizlik yapıyoruz. sunmaktan gurur duyuyoruz.

Birçok şey tuvalet ve klozet tıkanıklığına sebep olabilir, genellikle büyük tıkanıklıklar basit pompalarla açılamaz. Lider Tespit olarak kullandığımız son teknoloji cihazlarla tuvalet giderini tıkayan cisim her ne olursa olsun açmamız yarım saatten fazla bir zaman almıyor. Üstelik deneyimli profesyonel personel ile tuvalet ve su tesisatınıza hiçbir şekilde zarar vermeden, fayanslarınızı kırmadan tıkanıklık probleminden kalıcı olarak kurtarmış oluyoruz.

WC & Klozet Tıkanıklığı Sebepleri ve Açma İşlemi

WC & Tuvelet tıkanıklığını oluşturan sebepler genelde bellidir. Organik atıklar genelde tıkanmaya yol açmazlar. Özellikle klozet tıkanıklığı iki şekilde oluşur:

Basit Tıkanıklık: Genellikle tuvalet kağıtlarının fazlaca kullanılması sonucu tuvalet giderinde birikerek sertleşmesiyle oluşan tıkanıklıklardır. Klozetlerde çok sık rastlanır. Diğer sorunlar, kalın kağıt havluların, çocuk bezlerinin, bebek mendillerinin ve diğer suda çözünmeyen öğelerin suya düşmesinden kaynaklanabilir.

Yabancı Nesneler: Bunlar genelde çocuk oyuncakları tarzı maddelerdir. Bir çocuk meraklıdır ve bazen sifonu çektiklerinde ne olduğunu görmeye karşı koyamaz. Diğer banyo öğeleri de yanlışlıkla klozete düşen saç aksesuarları, şişe kapakları, diş fırçaları ve daha fazlası dahil olmak üzere, gider borusunun içlerinde hareket edip derinlerde tıkanmaya sebep olabilecek maddeler olabilir.

Basit Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanan tuvaletleri açmak için ise uygulayacağınız ilk madde mekanik yöntemdir.

Mekanik Yöntem: Eğer tıkanıklık yumuşak ve küçük bir maddeden kaynaklanıyorsa ve tuvalet giderinin derinlerine gitmemişse uzun ve ince bir hortum yardımıyla cismi yerinden oynatarak ve tuvalet pompasıyla çekilerek tıkanıklık açılabilir. İlk başvurulan yöntem bu olmalıdır.

Doğal & Kimyasal Tuvalet Açıcılar: Bu maddeler tuvalet tıkanıklığında lavabo tıkanıklıklarında olduğu kadar başarılı olamayabilirler. Çünkü tuvalet giderinde hali hazırda birikmiş su oldukça fazla olabilir ve önce bunun boşaltılması gerekir. O yüzden 1. yöntem ile fazla suyun boşalmasını sağlayıp daha sonra üzerine tuvalet açıcı dökebilirsiniz. Eğer kimyasal tuvalet açıcılara güvenmiyorsanız tuvalete boşalttığınız karbonatın üzerine sirkeyi dökerek doğal bir tuvalet açıcı elde edebilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklıklarını Nasıl Önleyebilirsiniz?

Kronik gözüken çoğu tuvalet tıkanıklığı aslında önlenebilirdir. Bu kolay adımları izleyerek evinizde meydana gelen tıkanıklıkları şimdiden önleyebilir ve daha işlevsel çalışan tuvaletlere sahip olabilirsiniz.

  • Çocuk bezi, bebek mendili ve diğer ağır atıklar gibi suda çözünmeyen maddeleri atmak için tuvaletin yanında bir çöp tenekesi bulundurun.
  • Tuvaleti temizlerken, gerekirse iki kez veya hatta üç kez yıkayın. Su tasarrufu önemlidir, ancak, bir tıkanmayı önlemek için birkaç kez yıkamanız gerekiyorsa, önceliğiniz tıkanmayı önlemek olmalıdır.
  • Kalın tür yerine tek katlı tuvalet kağıdı kullanın.
  • Mümkünse daha az tuvalet kağıdı kullanın.

Eğer bunlara dikkat ettiğiniz takdirde tuvaletinizde sürekli tıkanma oluyorsa daha öncesinde, kalıcı hale gelmiş bir tıkanıklık sorununa geçici çözümler uygulanmış olabilir. Bazı tıkanıklık açma servisleri, sanayi tipi lavabo – tuvalet açıcı kimyasalları tıkanıklığın seviyesine bakmaksızın kullanırlar. Hafif tıkanıklıklarda bu sorun teşkil etmez ancak tuvalet giderini tıkayan maddeler bu işlemler sonucunda düzgün boşaltılmazlarsa çamurlaşırlar ve daha kötüsü sertleşerek daha büyük bir tıkanıklık sorununa zemin hazırlarlar.

Eğer tuvaletiniz bu duruma geldiyse sorunun neden kaynaklanmış olabileceğini birlikte anlamamız için deneyimli personelimize danışabilirsiniz.

Kanalizasyon ve Logar Tıkanıklıkları

Lider Tespit kanalizasyon hattı açma uzmanları, zorlu logar hattı sorunlarını temizlemek için uzmanlığa ve teknolojiye sahiptir. Ezilmiş, kırık, delinmiş veya derin kanalizasyon tıkanıklığı gibi zor bir kanal tıkanıklığı açma probleminiz olduğunda, yüzeyin altında neler olduğunu hızlı bir şekilde öğrenmek için son teknoloji optik sistemimize güvenebilirsiniz. Sistemimizden aldığımız video, kanalizasyon hattının hasar gören kısmını ve en iyi çözümün bir daha gerçekleşmemesini sağlamak için analiz etmemizi sağlar.

Lider Tespit, merdiven altı firmalara nazaran en üst teknolojiyi kullanır, en kalifiye personel ile işi kendi üstlenir. Logar tıkanıklığını İSKİ’nin hizmet vermediği alanlarda hızlı bir şekilde gelip açmaktayız ve logar temizleme

Klozet ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma İşlemlerinde Lider Tespit’e Güvenin

İnatçı bir tıkanıklık ile karşı karşıya olduğunuzda, Lider Tespit’le karşılaştıysanız korkmanıza gerek yok. Sektörün öncü firmalarından olarak kameralı görüntüleme cihazları ve özel tıkanıklık açma robotlarıyla en müzmin tıkanıklıkları kolayca açma konusunda yılların tecrübesine sahibiz. Kendimize ve işimize güveniyoruz, o yüzden en az 1 hafta boyunca garanti veriyoruz. Tıkanmış bir tuvaletin günlerinizi mahvetmesine izin vermeyin, hemen (0532) 674 03 67’yi arayın ve uygun fiyatlarla tıkanıklık probleminden kurtulun.