Tuzla Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Su Kaçağı Tespiti işlemi yapılmadan önce dairenin su tesisat vanası saatten kapatılıp test pompası tesisata bağlanır. Sıcak su tesisatı ve soğuk su tesisatı kontrol edilir. Her hangi bir kaçak varsa sıcak yada soğuk su hattındaysa tespit edilir ve ona göre işlem başlar. Termal kamera ve dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının yeri dinlenerek ve kamerayla bakılarak Tuzla su kaçağının yeri tespit edilir. Tuzla su kaçağı tamirini yapmadan önce su tesisat ustaları su kaçağının yerini bulmak için tahmini yollarla tuzla su kaçağının yerini ararlardı tahmini olarak su kaçağı olabilecek yerleri kırarlardı ve evin içini darmadağın olurdu ve masraflar büyürdü biz firmamız alman teknolojisi olan termal kamera ve trotec marka dinleme cihazıyla hiç bir yer lırmadan dökmeden tuzla su kaçağı tespitini nokta olarak belirler ve tuzla su kaçağı tamirinide en uygun fiyatlarla sizlere teklif sunarlar tesisatnızın kalbini dinleyerek su kaçağının yerini kırmadan dökmeden buluyoruz. Su kaçağının olduğu bölgeyi 1 yada 2 fanyas kırarak tuzla su kaçağı tamirini yapıyoruz.

Tuzla Su Kaçağı Tespiti

Tuzla su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra tespit edilen bölgede bir fayans veya iki fayans kırılarak patlamış boru kesilip yerine tekrar bir sağlam boru kaynatılır ve kartal su kaçağı tamiri bitmiş olur. Tuzla su kaçağı tespitini yaparken mutlaka termal kamerası olan ve dinleme cihazı olan bir firmadan destek alın aksi takdirde masraflarınız büyür ve içinden çıkılamaz boyutlara ulaşır sizinde dairenizde, İş yerinizde bir su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Yayla mahallesi su kaçağı tespiti işlemi yapılmadan önce dairenin su tesisat vanası saatten kapatılıp test pompası tesisata bağlanır. Sıcak su tesisatı ve soğuk su tesisatı kontrol edilir. Her hangi bir kaçak varsa sıcak yada soğuk su hattındaysa tespit edilir ve ona göre işlem başlar. Termal kamera ve dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının yeri dinlenerek ve kamerayla bakılarak Tuzla su kaçağının yeri tespit edilir.

Su Kaçağı Tespiti

Tuzla yayla mahallesi su kaçağı tamirini yapmadan önce su tesisat ustaları su kaçağının yerini bulmak için tahmini yollarla yayla mahallesi su kaçağının yerini ararlardı tahmini olarak su kaçağı olabilecek yerleri kırarlardı ve evin içini darmadağın olurdu ve masraflar büyürdü biz firmamız alman teknolojisi olan termal kamera ve trotec marka dinleme cihazıyla hiç bir yer lırmadan dökmeden tuzla yayla mahallesi su kaçağı tespitini nokta olarak belirler ve pendik su kaçağı tamirinide en uygun fiyatlarla sizlere teklif sunarlar tesisatnızın kalbini dinleyerek su kaçağının yerini kırmadan dökmeden buluyoruz. Su kaçağının olduğu bölgeyi 1 yada 2 fanyas kırarak yayla mahallesi su kaçağı tamirini yapıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir