Bostancı Su Kaçağı Tespiti

Bostancı Su Kaçağı Tespiti, firmamız bölgeye 7 x 24 cihazla su kaçağı bulma ve tamiri hizmeti vermektedir. Hızlı, tecrübeli, modern ve o andan sonra hep tercih edeceğiniz bir su tesisatçısı için bizi arayınız. Su kaçağı tespiti konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip su tesisatçı olarak Bostancı bölgesinde yaptığımız tesisat tamirat işleri garantilidir. Bizim için müşteri memnuniyeti tartışmasız ön plandadır. Bostancı su kaçağı tespiti için hassas cihazlarla su kaçağının olduğu noktda oluşan su sesini şiddetine göre dinleyerek takip edip, sesin en kuvvetli duyulduğu kaçağın olduğu noktayı tespit edip arızanın taniratına geçiyoruz. Sesin az veya hiç olmadığı durumlardaysa dahili şebekedeki basıncı pompa ile artırarak ses çıkmasını sağlıyoruz. Bazı su kaçağı sorunlarındaysa termal kamera kullanmak zorunda kalabiliyoruz.

Bostancı Su Kaçağı Tespiti

Bostancı su kaçağı tespiti için hassas elektronik cihazlar kullanarak ortalığı boş yere kırıp dökmeden noktasal su kaçak tespiti yapmaktayız. Bu sayede su kaçağı tespiti ve tamiri işlemleri çok hızlı şekilde sonuçlanırken onarım maliyetlerde boş yere yükselmemektedir. Sayın Bostancı müşterilerimiz merak ettikleri konular ve su kaçaçağı tespiti konusunda sorunsuz servis hizmeti için bizleri gece/gündüz arayabilirler. Cihazla su kaçağı tespiti yaptıktan sonra kaçağın oluştuğu yeri, sadece gerekiyorsa kırarak onarımı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede su kaçağı tamiratı hızlı, temiz ve gereksiz kırımlar yaparak maliyetleri yükseltmeden tam da istenilen şekilde sonlamaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Bostancı su kaçağı tespiti evde su akıtan tesisatı cihazla bulan servistir. Dairede akan su problemi nasıl çözülür? Su tesisat arızasını gidermek için sızıntı olan tesisata tamir sıvısı veya değiştirme işlemlerinin yapılması gerekir. Örneğin, apartmanın duvarındaki yağmur su giderinde çatlak varsa yağmurlu havalarda sizin katınızdaki dış duvarı ıslatıyor olabilir. Kamera takılarak bakılması ve kanal içindeki çatlak noktanın bulunması ile işlemler sağlıklı şekilde devam edecektir. Çok sayıda daireye sahip apartmanlarda ise tek tek daire tesisatlarına ilişkin farklı bir su tesisat kaçaklarını bulan makine eşliğinde sızıntı olan daireyi tespit ederiz. Su tesisat arızası olan daireyi, evi bulmanın kolay yolu test pompası kullanılarak araştırma yapılması ve sorun bulunan daireye gidilerek örneğin nem ölçer makine ile ıslanma olan bölgeyi görüp, o alana termal kamera tutulması sonucunda sıcak suyu duvar içine, alt, yan komşuya akması gibi sayısız durumlara karşı çözümler üretebiliriz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir