Ataşehir Tıkanıklık Açma ve Kaçak Tespiti

Ataşehir Lavabo – Tuvalet Tıkanıklık Açma

7/24 Acil Hizmet - 15 Dakikada Tıkanıklık Açma

Günün her saati başınıza gelmesi muhtemel gider tıkanıklığı problemi için 7/24 acil tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Lider Tespit optik kanal görüntülemeli teknolojik cihazlarla sizi tıkanıklık derdinden kurtarır.

Lider Tespit'in size sağladığı diğer bir avantaj ise tecrübemizden kaynaklanan güvenli çalışma şeklimiz ve hızımızdır. Teknolojik cihazlar ve özel robotlarla sadece 15 dakikada su tesisatınızı bozmadan, kırmadan ve dökmeden mutfak, lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklıklarını hızlıca açmaktayız. Tıkanıklık probleminize hemen son vermemiz için bizi arayın.

7/24 ULAŞIN
0532 674 03 67

Pimaş tesisat borularının en sık görülen problemleri sık sık tıkanmasıdır. Özellikle banyolarda giderlere kaçan sabun artıkları ve saç kılları banyo tesisatlarını tıkar. Mutfak tesisatlarında ise yağ artıkları ve yemek artıkları boruların tıkanmasına ve kötü koku oluşturmasına sebep olmaktadır. Tıkanıklıklar genellikle yavaş yavaş olur ve tamamen tıkandığı taktirde borunun tekrar tamamen açılması neredeyse imkansız hale gelir. Fakat Ataşehir tıkanıklık açma son teknoloji ürünü tıkanık açma robotunu kullanarak borularınızın tamamen temizlenmesini sağlar ve ilk günkü performansına ulaştırır. Hemen bizi arayın: 0532 674 0367

Lavabo ve Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

Boruların tıkanıklığını gidermek için 3 farklı metot bulunmaktadır. Bir tel yardımı ile boruda ki tıkanık noktaya müdahale edebilir ve tıkanıklığın kısa vade için giderilmesini sağlayabilirsiniz. Fakat bu çözüm hem uzun süreli bir çözüm olmayacaktır hem de tıkanıklığın nerede olduğu bilmediğiniz için sorunun çözülüp çözülmediğini anlamanız mümkün değildir.

Bir diğer yöntem ise kimyasal lavabo açıcıları kullanmaktır. Bu yöntemde kısa vadede işe yarar, fakat bir kaç gün sonra tıkanıklık kendini tekrar eder. Çünkü bu yolda sadece gidere yakın olan tıkanıklıkların bir miktar açılmasını sağlar. Hem ileride ki tıkanıklıkları gidermez. Hem de borunun komple temizlenmesini sağlamaz.

Lider Tespit Ataşehir tıkanıklık açma kullandığı gelişmiş tıkanıklık açma robotu sayesinde hem tıkanıklığın yerini doğru tespit eder, hem de tıkanıklığı basınçlı su kullanarak tamamen temizler. Bu yöntemle temizlenen borular tamamen temizlenir ve uzun süre tekrar tıkanma problemi yaşanmaz. Çünkü boru tesisatı giderden kanalizasyona kadar tamamen temizlenmiş olur.

Lider Tespit Avantajları

Ataşehir tıkanıklık açma olarak müşterilerimize birçok avantaj sunmaktayız.

  • Banyo ve mutfaklarınızda herhangi bir fayans kırma veya sökme işlemi yapılmaz.
  • Pimaş boru ve tesisatlarınızda herhangi bir sökme takma işlemi yapılmaz.
  • Boru ve tesisatlarınıza herhangi bir zarar verilmez.
  • Uygulanan çözüm kalıcıdır.
  • Uygulanan metodun en az 15 gün garantisi vardır.
  • 15 dakika gibi kısa bir sürede uygulanır.

Konusunda uzman ekibimiz kullandığı son teknoloji cihazları ile birlikte müşteri memnuniyetine hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Müşterilerimizin problemleri en kısa sürede tekrar etmeyecek şekilde çözülür. Her türlü soru ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Tıkanıklık Açma Bölgelerimiz ve Fiyatlarımız

Mutfak Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Lavabo Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Tuvalet Gideri Açma (Alaturka & Klozet)TEKLİF ALIN

Ataşehir bölgesinde aşağıdaki mahallerde tıkalı mutfak gideri, lavabo, tuvalet ve banyo gideri açma işlerimize 7/24 uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

İçerenköy, Kayışdağı, Atatürk, Barbaros, Esatpaşa, Küçükbakkalköy, İnönü, Örnek, Ferhatpaşa, Mevlana, Mustafa Kemal, Yeni Çamlıca, Yenişehir, Aşıkveysel, Fetih, Yenisahra, Mimar Sinan mahalleleri. Bu mahalleler için acil tıkanıklık açma için telefon numaramız:  0532 674 0367