Ümraniye Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Lavabo – Tuvalet Tıkanıklık Açma

7/24 Acil Hizmet - 15 Dakikada Tıkanıklık Açma

Günün her saati başınıza gelmesi muhtemel gider tıkanıklığı problemi için 7/24 acil tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Lider Tespit optik kanal görüntülemeli teknolojik cihazlarla sizi tıkanıklık derdinden kurtarır.

Lider Tespit'in size sağladığı diğer bir avantaj ise tecrübemizden kaynaklanan güvenli çalışma şeklimiz ve hızımızdır. Teknolojik cihazlar ve özel robotlarla sadece 15 dakikada su tesisatınızı bozmadan, kırmadan ve dökmeden mutfak, lavabo, banyo ve tuvalet tıkanıklıklarını hızlıca açmaktayız. Tıkanıklık probleminize hemen son vermemiz için bizi arayın.

7/24 ULAŞIN
0532 674 03 67

Ümraniye’de oturuyorsunuz ve evinizin lavabosu veya tuvaleti mi tıkandı? Tıkanıklık sorunları büyük bir baş ağrısıdır ve Ümraniye bölgesinde doğru tıkanıklık açma servisi bu sorunların hızlı ve düzgün bir şekilde çözülmesi için gereklidir.

Diğer firmalardan farklı olarak Lider Tespit tıkanıklığı hızlı bir şekilde açmakla kalmaz, açtığı her tıkalı lavabo, tuvalet ve banyo gideri için size en az 1 hafta garanti verir. Hizmetimizin her daim arkasındayız. Zorlu tıkanıklığınıza geçici değil kalıcı çözümler istiyorsanız, Lider Tespit 7/24 sizler için hizmetinizdedir.

Ümraniye Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ümraniye bölgesinde lavabo açıcı hizmeti için bize danıştığınızda öncelikle sorunun kaynağını anlamaya çalışırız. Tıkanıklığın derinde mi yoksa içerideki pimaşlarda mı olduğunu anladıktan sonra daha önce herhangi bir işlem uygulanıp uygulanmadığına bağlı olarak olay yerine gelir ve çoğunlukla 15 ile 30 dakika arasında tıkanıklığınıza son veririz. Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti 99 TL’den başlamaktadır.

Bir dahaki sefere aşağıdakilere ihtiyacınız olduğunda sadece bizi arayacaksınız:

 • Pelte haline gelmiş tıkanıklığı açma
 • Tıkalı boru ve gider temizleme
 • Tıkalı pimaş açma

Ümraniye ilçesinde hizmet verdiğimiz mahalleler aşağıdaki gibidir:

İstiklal, Armağanevler, Çakmak, İnkılap, Namık Kemal, Altınşehir, Necip Fazıl, Esenevler, Mehmet Akif, Atatürk, Çamlık, Elmalıkent, Cemil Meriç, Site, Atakent, Yukarı Dudullu, Tatlısu, Esenkent, Esenşehir, Adem Yavuz, Kazım Karabekir, Ihlamurkuyu, Parseller, Madenler, Topağacı, Yamanevler, Tepeüstü, Aşağı Dudullu, Dumlupınar, Huzur, Tantavi, Şerifali, Hekimbaşı, Yenişehir, Fatih Sultan Mehmet, Saray, Finanskent, Dudullu Osb mahallelerinde tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye’nin neresinde olursa olsun su tesisatçısı arıyorsanız; tuvaletiniz, lavabonuz tıkandıysa hemen 0 532 674 0367 arayın.

Ümraniye Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Firmamız Ümraniye’de hem konut ve ticari tıkanıklık temizlik işleri alır ve en zorlu koşullarda verimli çalışmak üzere kendimizi geliştirdik. Özel robotlarla en kuvvetli tuvalet açıcıların dahi açamayacağı tıkalı tuvaletleri hızlı ve güvenli biçimde açmaktayız. Üstelik bunu kırmadan, dökmeden ve su tesisatınıza hiçbir şekilde zarar vermeden yapıyoruz.

Ümraniye bölgesinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için sektörün öncüsü Lider Tespit tıkalı tuvaletinizi açmak için yanınızdadır:

 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Alaturka tuvalet tıkanıklığı açma
 • Kanalizasyon açma
 • Logar açma – temizleme
 • Kanalizasyon borusu tıkanıklıklarını ve kaçaklarını tespit etme
 • Ana kanalizasyon hattı temizleme
 • Bina gideri açma

Neden Lider Tespit?

Ümraniye halkına hizmet veren en iyi lavabo ve tuvalet tıkanıklık açıcı servis olmak için hep çok çalıştık. İster lavabo tıkanıklığı, duş – banyo tıkanıklığı veya tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinde ister diğer su tesisatı tıkanıklıklarınızı temizlemede 1 numaralı servisi sunma gayreti içinde olduk. Böylece Ümraniye sakinleri için kolay erişilebilir ve güvenilir tıkanıklık açma şirketi olma iddiamızı hep gerçekleştirdik.

Ümraniye bölgesinde tıkanıklık açma işleriniz için Lider Tespit’i tercih etmenizi gerektirecek çeşitli nedenler vardır. Bizi en iyi yapan nedeler hizmetlerimizde işçilik, profesyonellik, hizmet sonrası garanti ve fiyatlandırmada en iyisini sunmamızdır. Bütün bu maddelerde her daim en iyi olmayı hedeflemekte ve şimdiye kadar sizlerin takdirini kazandığımız için gurur duyuyoruz.

Lider Tespit tıkanıklık açma hizmetine başvurduğunuzda aşağıdakilerin hepsine birden sahip olursunuz.

 • En profesyonel tıkanıklık açma servisi
 • En güvenli (kırmadan ve su tesisatınıza zarar vermeden)
 • En ekonomik hizmet
 • En yüksek müşteri memnuniyeti
 • Hiç bir yerde verilmeyen 15 gün garanti

Ümraniye Gider Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Mutfak Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Lavabo Gideri AçmaTEKLİF ALIN
Tuvalet Gideri Açma (Alaturka & Klozet)TEKLİF ALIN

Lider Tespit Sıhhi Tesisat Hizmetleri Ümraniye tıkanıklık açma için 7/24 hizmetinizdedir. Hemen bizi arayın: 0 532 674 0367